AMBULANCIE

ONE centrum bude vybudované na ulici Andreja Žarnova v Trnave, v blízkosti Fakultnej nemocnice a železničnej stanice. Táto poloha ponúka výbornú možnosť pre vznik súkromných lekárskych ambulancií, ktoré sa budú nachádtať na 2. podlaží tohto polyfunkčného centra.

Rozumieme, že pri prevádzkovaní zdravotného zariadenia je potrebné dodržať utčité priestorové a dispozičné nariadenia. A preto až do začiatku výstavby máte možnosť prispôsobiť si dispozíciu priestorov podľa seba. Keďže nie je možné trafiť sa do vkusu každého nášho klienta, ambulancie budú štandardne vyhotovené do štádia holopriestor. Veľkosť priestorov je tiež variabilná. Ambulancie budú mať predprípravu na klimatizáciu a na vlastné sociálne zariadenia, pričom na každom poschodí budú v spoločných priestoroch vybudované toalety pre pacientov.

ONE centrum bude disponovať dvomi podlažiami súkromných parkovacích miest pre celkovo 60 áut. Vonkajšie verejné parkovacie miesta budú pred budovou a v tesnej blízkosti je plánované aj nové mestské parkovisko. 

  

 

Financovanie:

Postupné financovanie je optimalizované tak, aby čo najviac vyhovovalo novému majiteľovi:

1. časť - Pri rezervácii 3000,- EUR
2. časť - Po zapísaní rozostavanej stavby 25% ( - 3000,- )
3. časť - Po kolaudácii 25%
4. časť - Po podpise kúpnej zmluvy 50%

Cena: od 1800,- EUR / m² + dph
Parkovacie miesto: 8000,- EUR + dph

 

Predajca:

Všetky informácie o postupe pri kúpe, financovaní a výstavbe Vám ochotne poskytne:

Lucie Žáková
realitná maklérka MAXIS REAL
0910 977 970
zakova@maxisreal.sk

 

NEBYTOVÉ PRIESTORY