BYTY

       Polyfunkčný komplex ONE-centrum predstavuje moderné bývanie v strede mesta Trnava. Na prízemí budovy sa budú nachádzať obchodné prevádzky. Budova bude mať 2 vchody, jeden pre administratívu na 2. poschodí a byty na 3. až 6. poschodí a druhý samostatný vchod určený iba pre byty. Na každom poschodí vchodu sú iba 2-4 byty, čo je veľká výhoda z hľadiska súkromia a bezpečia. V budove budú taktiež 2 poschodia súkromných garážových parkovacích miest.

       Veľkou výhodou týchto bytov budú nízke náklady na bývanie a poloha s výborným dopravným spojením autom, vlakom i autobusom. Cena bytu je už v štandardnom vybavení vrátane podláh, dverí a kúpeľne, ktorých farebné prevedenie bude na výbere nového majiteľa, k nízkym nákladom na bývanie prispejú okrem 150 mm zateplenia aj kvalitné plastové okná s vonkajšími roletami s elektrickým ovládaním. Tieto rolety vedia v letných mesiacoch znížiť vnútornú teplotu bytu až o 8 stupňov, čo ušetrí náklady na klimatizáciu. Všetky byty budú mať balkón, loggiu alebo terasu a budú orientované prevažne na južnú svetovú stranu. Bytový dom bude postavený podľa najnovších štandardov a bude mať energetický certifikát A.

       V budove sa bude nachádzať 32 bytov. 1-izbové byty budú mať výmery od 32 m2 do 42 m2,
2-izbové a 2,5-izbové byty budú s výmerou podlahovej plochy od 48 m2 do 72 m2 a 3-izbové byty s celkovou výmerou od 81 m2. Pôdorysy jednotlivých bytov a cenník Vám ochotne poskytnú maklérky realitnej kancelárie MAXIS REAL, exkluzívneho predajcu tohto projektu.